Studio Urody Visage

powstało  w  2008  roku  i  od  tego  czasu  zdobyło  szerokie  grono  stałych klientów korzystających z naszych usług. Dotychczasowi klienci darzą nas zaufaniem, ponieważ w naszą pracę wkładamy całe serce i staramy się jak najlepiej spełniać ich wysokie oczekiwania.

Naszym największym atutem jest profesjonalizm i doświad -czenie personelu. Jakość świadczonych przez nas usług stale rośnie   dzięki   systematycznemu    uczestnictwu   w   targach  i szkoleniach fryzjersko-kosmetycznych.

W naszym Studiu Urody każdy traktowany jest w sposób indywidualny. Stawiamy na dobrą komunikację z klientem, aby w jak najlepszy sposób sprostać jego wymaganiom. Chętnie służymy również fachową poradą w oparciu o najnowsze trendy fryzjerskie i kosmetyczne.

 

 

 

Wierzymy, że relaks bardzo korzystnie wpływa na zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego też nasz utalentowany personel stara się, aby wizyta u nas nie tylko podkreśliła urodę odwiedzających nas klientów, ale również wprawiła ich w dobry nastrój i pozwoliła choć na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i problemach.